Перевезення негабариту і небезпечних вантажів

slide2-

Перевезення негабариту і небезпечних вантажів

Наша компанія "УКР ТРАНС ЛАЙН" виконує роботи з перевезення небезпечних та негабаритних вантажів з урахуванням всіх нормативів та дотриманням передбачених стандартів. Ми доставимо негабаритний вантаж до пункту призначення в обумовлений час!


Негабаритний вантаж з шириною більше 2,6 метрів, висотою 4 метри або довжиною більше 22 метрів повинні перевозитися з урахуванням особливостей українських доріг, а також, згідно з правилами пересування по ним.

Щоб виконати замовлення на негабаритні перевезення, ми оформляємо необхідні дозволи на доставку, стверджуємо час на негабаритні перевезення і маршрут по містах, а також виконуємо підбір відповідного транспортного засобу під негабаритний вантаж.

Фахівці нашої компанії «УКР ТРАНС ЛАЙН» виконають негабаритні перевезення згідно з Вашим замовленням. Ми забезпечуємо негабаритний або небезпечний вантаж потрібної документації, підбираємо підходящий транспортний засіб, тим самим допомагаємо власникам уникнути обтяжливою паперової тяганини і економимо їхні кошти.

Незалежно від того, потрібно вам перевезення негабариту в межах міста, області або ж перевезення негабаритних вантажів по Україні, ми надамо для вас транспортний засіб в те місто, де розташований ваш вантаж, проконтролюємо процес перевезення і доставки вантажу одержувачу і оформимо всі необхідні документи.

Перевезення негабариту і перевезення негабаритних вантажів по Україні, Європі фахівцями компанії «УКР ТРАНС ЛАЙН» має цілий ряд переваг. Кожен повинен займатися тим, у чому він професіонал.

ІНШІ ПОСЛУГИ

Вантажні перевезення по Україні - один з основних напрямків діяльності «УКР ТРАНС ЛАЙН» вже на протязі багатьох років, що дозволяє забезпечувати оперативне обслуговування і дбайливе ставлення до вантажу.

Всі вантажі звичайні, сухі, які швидко псуються або потребують особливих температурних умов зберігання, ми доставимо вчасно, без втрати якості продукції.

checklist icon

Доставка збірних вантажів

Вигідна послуга для компанії, якій потрібно перевезти вантаж або товар невеликого обсягу, розміру або ваги, а наймати для цього окрему машину немає можливостей.