Доставка збірних вантажів

section-promo-bg

Доставка збірних вантажів

Доставка збірних вантажів – це вигідна послуга для компанії, якій потрібно перевезти вантаж чи товар невеликого обсягу, розміру чи ваги, а наймати окрему машину для цього немає можливостей. Збірна доставка вантажів компанією «УКР ТРАНС ЛАЙН» здійснюється по всій Україні та великих містах європейських країн. При цьому Ви не користуєтесь послугами неперевірених водіїв, які не несуть відповідальності за збереження та своєчасну доставку Вашого вантажу. Ми збираємо збірні вантажі по багатьох містах України, Європи. Далі, наші досвідчені логісти формують машини, виходячи зі строків постачання, напряму доставки, виду товару та його обсягу. В результаті Ваш вантаж їде в потрібне Вам місто спільно з вантажем інших замовників. Ви разом оплачуєте послуги компанії-перевізника, послуги логістів. У підсумку, вартість доставки Вашого вантажу буде мінімальною порівняно з аналогічною вартістю у поштових перевізників.

Замовте один раз послугу з доставки збірних вантажів у компанії «УКР ТРАНС ЛАЙН» і Ви користуватиметеся нею постійно!

ІНШІ ПОСЛУГИ

Вантажні перевезення по Україні - один з основних напрямків діяльності «УКР ТРАНС ЛАЙН» вже на протязі багатьох років, що дозволяє забезпечувати оперативне обслуговування і дбайливе ставлення до вантажу.

Всі вантажі звичайні, сухі, які швидко псуються або потребують особливих температурних умов зберігання, ми доставимо вчасно, без втрати якості продукції.

Негабаритный груз с шириной более 2,6 метров, высотой 4 метра или длиной более 22 метров должны перевозиться с учетом особенностей украинских дорог, а также, согласно правилам передвижения по ним.