Міжнародні вантажоперевезення

Міжнародні

Міжнародні вантажоперевезення - це основна складова зовнішньоекономічної діяльності будь-якої компанії. Саме тому компанія «УКР ТРАНС ЛАЙН» вибрала даний напрямок. По ньому ми працюємо вже більше 15 років. Досвід, набутий нами за ці роки, дозволяє з кожним днем
​​надавати міжнародні транспортні послуги на високому рівні. Ми гарантуємо своїм клієнтам, що міжнародні перевезення по Київ міжнародні перевезення Україна будуть виконані якісно і в найкоротші терміни.

Всі вантажі звичайні, сухі, які швидко псуються або потребують особливих температурних умов зберігання, ми доставимо вчасно, без втрати якості продукції.
Наша компанія «УКР ТРАНС ЛАЙН» понад 15 років виконує міжнародні вантажоперевезення з різних напрямків, у нас працюють фахівці з великим досвідом.
Автопарк транспортної компанії «УКР ТРАНС ЛАЙН» це більше 250 автомобілів різної вантажопідйомності від 1,5 тонн (газелі) і до 24 тонн (вантажні фургони). Це ізотермічні фургони, тентові автомобілі, автоцистерни і рефрижератори, зерновози, контейнеровози, самоскиди, а
також відкриті автомобілі для транспортування негабаритних вантажів і спецтехніки. З ними ми гарантуємо дбайливі міжнародні вантажні перевезення в інші країни, а також міжнародні вантажоперевезення продукції із зарубіжних держав в Україні.
Практично кожен з автомобілів має книгу TIR carnet, яка економить час на митниці кожній із країн, з якими ми працюємо, що сприяє швидкій доставці товарів, а це особливо важливо для швидкопсувних вантажів. А стандартизація EKMT багатьох наших автомобілів дозволяє
транспортувати вантажі з далеко розташованих одна від одної країн без додаткових тимчасових і фінансових витрат на митні перевантаження в транзитних країнах. Замовити міжнародні перевезення Ви зможете в нашій компанії. Вас неодмінно порадує сервіс і доступна цінова політика.

section-promo-bg

Інші послуги

Вантажні перевезення по Україні - один з основних напрямків діяльності «УКР ТРАНС ЛАЙН» вже на протязі багатьох років, що дозволяє забезпечувати оперативне обслуговування і дбайливе ставлення до вантажу.

Вигідна послуга для компанії, якій потрібно перевезти вантаж або товар невеликого обсягу, розміру або ваги, а наймати для цього окрему машину немає можливостей.

Незалежно від того, потрібно вам перевезення негабариту в межах міста, області або ж перевезення негабаритних вантажів по Україні, ми надамо для вас транспортний засіб в те місто, де розташований Ваш вантаж.