Вантажні перевезення по Україні

slide2-

ПО УКРАЇНІ

Вантажні перевезення по Україні - один з основних напрямків діяльності «УКР ТРАНС ЛАЙН» вже на протязі багатьох років, що дозволяє забезпечувати оперативне обслуговування і дбайливе ставлення до вантажу. Вантажні перевезення - це те, в чому ми розбираємося краще за всіх. Якщо
Вам необхідно доставити вантаж "від дверей до дверей", Ви можете скористатися зручним і якісним сервісом - вантажоперевезеннями, які надає компанія УКР ТРАНС ЛАЙН.

Ми здійснюємо перевезення з виїздом до відправника та доставкою до дверей одержувача в усіх населених пунктах за 24-48 годин.
Щоб замовити цю послугу, заповніть просту форму заявки на нашому сайті або зв'яжіться з нами за вказаними контактами. Мета компанії «УКР ТРАНС ЛАЙН» - стати надійним, сполучною ланкою між виробником і споживачем, доставляючи потрібні обсяги вантажів точно в строк!

Чи не роздумуйте над тим, як доставити вантаж з Києва або іншого міста до місця призначення.

Звертайтеся в компанію «УКР ТРАНС ЛАЙН» та отримуйте якісний і швидкий сервіс. У нас працюють професіонали!

ІНШІ ПОСЛУГИ

Всі вантажі звичайні, сухі, які швидко псуються або потребують особливих температурних умов зберігання, ми доставимо вчасно, без втрати якості продукції.

Незалежно від того, потрібно вам перевезення негабариту в межах міста, області або ж перевезення негабаритних вантажів по Україні, ми надамо для вас транспортний засіб в те місто, де розташований Ваш вантаж.

Вигідна послуга для компанії, якій потрібно перевезти вантаж або товар невеликого обсягу, розміру або ваги, а наймати для цього окрему машину немає можливостей.